Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı tabela, ışıksız tabela modellerine göre, daha az masraflı ve düşük bütçelere üretilebilmektedir.Işıklı tabela Nedir ?

Işıklı Tabela Nedir ?

Işıklı tabela, firmaların, açık hava veya iç mekanda, kullandıkları, firma logo vb. tanıtım yazılarının , içerisinden veya dışarıdan led aydınlatma yardımı ile, ışıklandırdığı ve ortamın aydınlatılmasını sağladığı tabela modelidir.

Işıklı tabela, diğer tabela modellerine göre daha pahalı olması ile beraber kullanılan ürünlere, çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kullanılan led aydınlatma sistemleri, eğer problemli olursa, kısa zamanda led aydınlatması iptal olur ve bozuk olarak çalışabilir.Buda kötü bir görüntü bırakmaktadır.

Tabela firmaları, bir çok model led kullanmaktadır.Fakat samsung gibi büyük markaların, 3 çipli modüle led  gibi ürünleri her zaman uzun vade ve açık havaya dayanıklıdır.

Çünkü; Işıklı tabela, led aydınlatma sistemleri sayesinde yanmaktadır.Karşılaşılan en ufak problemde, led arıza yaptığında bu tabela’nıza yansıyacaktır.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela fiyatları, kullanılan malzemeler üzerinden hesaplanmaktadır.Işıklı tabela, yapılabilecek tabela modelleri aşağıdaki gibidir.!

  • İçeriden aydınlatmalı Pleksi Kutu Harf

Pleksi glass malzeme, cnc routter yardımı ile, harfler çıkartılır, harf yanakları kesildikten sonra, 3mm veya 5mm veya 10 mm dekota üzerine yerleştirilen ledler, pleksi glass malzemeden, kutu harf haline getirilerek, dekota üzerine yerleştirilir.

Not:Dekota, pleksi kutu harfin içinde kalmaktadır.Görünmez.

  • Işıklı Paslanmaz Kutu Harf

Işıklı tabela modelleri, arasında en popüler olan arkadan aydınlatmalı paslanmaz kutu harf, pleksi kutu harf modeline göre daha zordur, ve çalışmalar aluminyum’un kesilmesi , bükülmesi ve kaynatılması gerekmektedir.Aluminyum cnc routter makina ile yapılamamaktadır.

Ürünler büküldükten sonra , puntolanarak sabitlendirilir.Paslanmaz kutu harf, en uzun ömürlü tabela modelleri arasında yer almakadır.

  • Fileli Paslanmaz Krom Harf

Fileli paslanmaz harf, hem pleksi glass malzeme , ve yanında aluminyum ürünle üretilmektedir.Aluminyum malzeme kutu harf modeline dönüştürüldüğünde , ön yüzeyde bırakılan 2,3 cm tırnakların arka tarafı ( içeriden ) 3 mm pleksi glass yerleştirilerek, içeriden yapılan led sistemi ile , ön yüzeyden ışık saçar.

  • Işıklı Vinil Germe Tabela

Işıklı vinil germe, bütçesi dar olan, ve ışıklı tabela yaptırmak isteyenler için oldukça ideal bir çözümdür.Hızlı üretilir ve düşük maliyetlere montajı yapılmaktadır.İçeriden led aydınlatma sistemi deği filorasan kullanılmaktadır.

Bodrum Işıklı Tabela

Bodrum ışıklı tabela, izmir’de hemen hemen tüm tabela ve reklamcıların, profesyonel olarak yaptığı tabela modelidir.Fakat burada ki problem, finansal açıdan düşük bütçelere , ışıklı tabela imalatı , yapmaya çalışan firmalardır.

Düşük bütçelere ışıklı tabela, Bodrum ışıklı tabela sektöründe mümkün değildir.Bodrum ışıklı tabela, ihtiyaçlarınıza, ekonomik ve kaliteli çözümler aramalısınız.Yalnızca ekonomik size tekrar tabela yaptırmak için sorunlar çıkartabilir.

Bodrum Tabela, profesyonel üreticeler bulundurduğu gibi, amotör ve dolandırıcı reklam firmalarınıda barındırmaktadır.

BoMav

You must be logged in to post a comment

error: Belki :)
Hemen ara
Konum