Örümcek Stand

Örümcek Stand

Örümcek stand, Marka’nızın tüm organizasyonlarında veya markanızı, bir organizasyonda ,görsel olarak tanıtım ve ürün tanıtımları aşamasında, sıklıkla firmaların tercihi örümcek stand olamktadır.

Örümcek stand, sizlere bir çok konuda fayda sağlayacaktır.Örümcek stand her aşamasında işinizi kolaylaştırır.Hadi gelin beraber inceleyelim.

Örümcek Standlar Neden Önemlidir !

  • Kolay taşınabilir özelliği ile, bir yerden bir yere çanta yardımı ile taşınabilmektedir.çantanın tekerleri sayesinde , valiz gibi sürerek götürebilirsiniz.
  • Hızlı kurulum, organizasyondan hemen 1 kaç saat önce orda olmanız yeterli zamanı bulmanıza yetecektir.
  • Tekrar kullanım.Tekrar kullanım önemlidir.Örümcek stand fiyatları, ucuz olmadığı gibi, ürübe göre pahalı değildir.Tekrar kullanım her zaman iyidir.
  • Taşınabilir stand, özelliği ile beraber, üzerindeki afiş çıkartılabilir ve tekrar yeni bir görsel ile , örümcek stand, değişime uğrayabilir.
  • Işıklandırma, taşınabilir stand özelliklerinde belkide en iyi olan özelliktir.Örümcek stand , bu noktada dışarıdan ışıkla görselinizi zenginleştirebilirsiniz.

Ucuz örümcek, veya kurumsal adı ile ucuz örümcek stand arıyorsanız, iyi fir fiyat arıştırması yapmanız gerekecektir.Uzak doğu ve avrupa modelleri , vardır ve, aluminyum mekanizma ve baskı kalitesi göz önünde bulundurmalıdır.

Ayaklı reklam standı, örümcek stand modellerinin kategorisi olduğu gibi bir çok başka stand modelinide içine almaktadır.

Tanıtım standı bunlardan yanlızca bir tanesidir.Tanıtım standı, fasulye stand ve oval ve kare tanıtım standı olarak satılmaktadır.

Örümcek Stand Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Örümcek stand alırken öncelikle , çantası ile beraber satılıp satılmadığı oldukça hayatı önem taşımaktadır.Çantası ve baskı kalitesi hakkında bilgi sahibi olmalısınız.Kötü bir baskı kalitesi markanızı organizasyonlarında, kötü imaj bıraktırabilir.

Örümcek Stand Modelleri Nelerdir ?

Örümcek stand modelleri, düz ve oval olarak satılmaktadır.Oval standlar görsel açısından daha şık durmaktadır.Düz örümcek stand, gayet başarılı bir üründür.

  • Oval Örümcek Stand

Oval örümcek standlar, görselde görüldüğü gibi, hafif bir ovallik ile üretilmektedir.Duruş olarak, gayet iyi durmaktadır.Ön yüzey değiştirilebilir.

Oval örümcek stand, çantası ile beraber satılmaktadır.Aluminyum mekanizma çantasından çıkartılarak açılır ve görselde görüldüğü modelde durmaktadır.

  • Düz Örümcek Stand

Düz örümcek stand, oval stand modeline göre dümdüz durmaktadır.Hızlı bir şekilde kurulabilir, ve kolayca taşınabilir.

Düz örümcek stand ile oval örümcek stand arasından yalnızca 30 derecelik duruş açısı vardır.Tüm ölçüler 2 si içinde geçerlidir ve kurulum kolaylığı aynıdır.Yalnızca fiyat olarak oval örümcek stand daha pahalıdır.

Örümcek Stand Ölçüleri

Örümcek stand ölçüleri { 3×1 3×3 3×4 3×5 3×6 3×7 3×9 ] metre kare’dir,Daha özel ölçüler için teklif almanız gerekmektedir.Örümcek stand ölçüleri belli bir düzende üretilmektedir.Size özel ölçüler belirlenebilir ve üretilebilmektedir.Taşınabilir stand arasında en kritik model örümcek standlardır.

BoMav

You must be logged in to post a comment

error: Belki :)
Hemen ara
Konum